مشخصات و لیست قیمت انواع سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی سفید الیگودرز یک سنگ ساختمانی به حساب می آید . این سنگ در رده ی سنگ های کریستالی قرار می گیرد . از ویژگی های این سنگ سطح سفید و براق این سنگ است که هر چه ساییدگی آن بیشتر باشد براقیت و شفافیت آن بیشتر خواهد بود . سنگ چینی سفید برای فضاهای داخلی ساختمان انتخاب خوب و بجایی خواهد بود زیرا استفاده از سنگ کریستالی چینی سفید زیبایی فضا را دو برابر خواهد کرد. نام الیگودرز در ادامه ی نام سنگ سفید نشاندهنده ی آن است که سنگ چینی سفید از استان لرستان استخراج می گردد. این سنگ بصورت اسلب و تایل صادراتی با قیمت مناسب تولید میگردد.

سنگ پلاک چینی الیگودرز

سنگ پلاک چینی  الیگودرز یک سنگ دگرگونی می باشد . مراحل تشکیل این سنگ به این گونه است که توده سنگ های آهکی در اثر انرژی و فشارهایی مانند درجه حرارت مجددا متبلور می شود وسنگی با بلورهای درشت تولید می گردد .همین بلورهای درشت سنگ چینی الیگودرز را از بقیه سنگهای چینی /کریستالی متفاوت کرده است . سنگ پلاک چینی الیگودرز جزو پرمصرفترین سنگ در صنعت ساختمان سازی در فضای داخلی و خارجی به حساب می آید .

سنگ پلاک چینی الیگودرز

سنگ کریستال الیگودرز

سنگ کریستالی در گذشته بیشتر در نمای ساختمان ها استفاده می شد اما امروزه بیشتر در فضاهای داخلی از آن استفاده می کنند . رنگ بندی سنگ کریستالی الیگودرز از خاکستری تیره تا روشن در بازار موجود می باشد .اگر بخواهید سنگ کریستالی را از جهات مختلف بررسی کنید خواهید دید که از لحاظ جذب گرما به دلیل رنگ روشن جذب پایینی دارد و فضای داخلی را از گرمای بیش از حد تابستان در امان می دارد . از لحاظ جذب آب در سطح متوسط قرار می گیرد زیرا جذب دوغاب را به خوبی و نه در حد عالی قبول می کند .

سنگ کریستال الیگودرز

سنگ چینی قروه

سنگ قروه در خانواده سنگ های چینی قرار می گیرد . سنگ چینی قروه امکان تبدیل و برش به سایزهای مختلف را داراست . این سنگ از نوع سنگ دگرگونی می باشد و دارای بلورهای ریز و بسیار زیباست.رنگ سنگ قروه سفید با رگه های خاکستری می باشد.

قیمت سنگ چینی

سنگ چینی با توجه به نوع و سایز و رنگ بندی آن قیمت گذاری می گردد . مسلم است که هر چه سایز کوچک تر قیمت سنگ چینی پایین تر است . لازم به ذکر است تنوع در طرح های سنگ چینی که می تواند از نوع قروه ، الیگودرز ،تبریز ، ازنا و … باشد باعث تغییرات در قیمت آن می گردد .

سنگ اسلب الیگودرز

اسلب در صنعت سنگ سازی به معنای سنگ در سایز بزرگ می باشد. از سنگ های اسلب در نماهایی که نیاز به سنگهای یکدست بزرگ دارد می توان استفاده کرد مانند لابی ها ، نمای ساختمان ها .غیره . البته ناگفته نماند قابلیت تبدیل سنگ اسلب الیگودرز به اندازه های دلخواه ممکن می باشد .

سنگ هرسین

سنگ هرسین در دسته ی سنگهای مرمریت قرار می گیرد و در شهر کرمانشاه استخراج می شود .سنگ هرسین  یکی از پرمصرفترین سنگ ها بین افرادی که با صنعت سنگ سر و کار دارند به شمار می آید. این سنگ دارای رنگ های روشن می باشد . بیشتر در مکانهایی که نیاز به نماو دکوراسیون روشن از جمله سفید و کرم می باشد از سنگ هرسین استفاده می گردد .

فروش سنگ چینی سفید

سنگ چینی سفید به دلیل تنوع در طرحها از دسته سنگ هایی می باشد که با قیمت های متفاوت به فروش می رسد . فروش سنگ چینی سفید در بین تولید کنندگان و ساختمان سازان نسبتا زیاد است . زیرا دارای ویژگی هایی است که مورد قبول بسیاری از ساختمان سازان می باشد مانند رنگ و انعکاس نور و مناسب برای انواع ساختمان ها .