فروش سنگ پله گوهره

قیمت سنگ پله گوهره خرم آباد

سنگ پله گوهره خرم آباد جزو سنگهای مرمریت می باشد. این سنگ به نام سنگ مرمریت گوهره شناسایی می گردد.از ویژگی های سنگ گوهره خرم آباد می توان به مقاومت آن در برابر فشار و همچنین مقاومت در برابر ساییدگی اشاره کرد.این مقاومت سنگ مرمریت گوهره خرم آباد باعث می شود از این سنگ در مکانهای عمومی و در مکانهایی که با رفت و آمد زیاد در تماس است استفاده گردد مانند پله ها، کفپوش ها و… قیمت سنگ پله گوهره خرم آباد به سایز آن و عدم داشتن ناخالصی در بافت سنگ آن بستگی دارد .

قیمت سنگ پله گوهره خرم آباد

قیمت جدول سنگی گوهره خرم آباد

به دلیل مقاومت سنگ مرمریت گوهره خرم آباد از این سنگ در جدول سنگی نیز استفاده می گردد . موارد استفاده از سنگ گوهره خرم آباد پله ، جدول سنگی ، کفپوش می باشد. رنگ سنگ مرمریت گوهره از روشن تا تیره موجود می باشد و اما ناخاصی هایی به صورت پراکنده در سطح آن دیده می شود. که این ناخالصی ها در قیمت جدول سنگی گوهره تاثیر بسزایی دارد .

خصوصیات سنگ گوهره

از خصوصیات بارز سنگ گوهره می توان به پر بودن سنگ و مقاومت در برابر ضربه و فشار اشاره کرد . به دلیل حجم زیاد سنگ گوهره قابلیت ساب زدن و صیل پذیری سنگ بالاست و همچنین از این سنگ می توان در محیط های باز که در مجاورت هوا ، باران و برف هستند نیز استفاده کرد.باز بودن رنگ سنگ و کدر نبودن آن یکی از ویژگی های مهم در شناسایی کیفیت سنگ گوهره خرم آباد است.

خصوصیات سنگ گوهره

سنگ پله گوهره ممتاز

سنگ پله گوهره ممتاز همانطور که از نامش پیداست از کیفیت بالایی بر خوردار است و میتوان از آن به عنوان سنگ مرغوب و لوکس ساختمانی به جای سنگهای وارداتی نیز استفاده کرد . رنگ سنگ پله گوهره ممتاز سفید و کرم یا بژ است با رگه های تیره که هر چه تیرگی کمتر باشد کیفیت آن بالاتر است. به دلیل همین کیفیت بالا و سطح رقابت با نمونه های خارجی این نوع سنگ پله گوهره را ممتاز می نامند.

معادن سنگ گوهره خرم آباد

سنگ گوهره از معادن شهرستان خرم آباد در استان لرستان استخراج می گردد.در این شهر معادنی جهت استخراج سنگ گوهره از گذشته وجود داشته است .سنگ بری و معادنی که سنگ گوهره را در سراسر ایران توزیع می کنند این سنگ را در سایز های مختلف مانند اسلب ،طولی و تایل در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

سنگ گوهره چیست

سنگ گوهره از خانواده سنگ مرمریت است.سنگ مرمریت از دسته ی سنگهای آهکی می باشد. تمامی سنگهای مرمریت  دارای ویژگی های یکسان نیستند . بسته به نوع پیدایش و معادن استخراج آنها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند. سنگ گوهره نیز بر خلاف برخی سنگهای مرمریت که دارای مقاومت خوبی در برابر ضربه نیستند این سنگ مقاومت خوبی در برابر فشار دارد .

فروش سنگ پله گوهره

      سنگ پله گوهره بیشتر در دیواره های داخلی ساختمان ، سنگفرش محوطه ، سنگفرش پارکینگ ،جدول، پله ها به فروش می  رسد. زمان ساخت پله سنگ پله گوهره می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد . این سنگها به دلیل اینکه در خانواده مرمریت قرار دارند دارای زمینه روشن هستند که زیبایی خوبی به فضا می دهند و فضاها و راه پله های تاریک را روشنی و زیبایی خوبی می بخشند.

فروش سنگ پله گوهره

قیمت سنگ گوهره درجه یک

معدن ها و مراکز استخراج سنگ گوهره دارای تجهیزات و همچنین تکنولوژی های بروزی می باشند که صیقل پذیری و برش و گونیا شدن سنگ به نحو احسنت انجام می گیرد و سنگ گوهره درجه یک را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد.

قیمت سنگ گوهره درجه یک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *